Українською

Главная Classes Українською
ПІДГОТОВКА до 1 класу УКРАЇНСЬКОЮ по суботах 2 академічні години (5,5-7 років)

Головною метою курсу є збагачення словникового запасу дітей, прищеплення любові до української мови, навчання правильного звʼязного мовлення і, звичайно, читання.

На заняттях також діти знайомляться із символами української держави та народу, слухають, розповідають і інсценують відомі казки, вчаться рахувати, розрізнювати геометричні фігури, розвʼязують логічні завдання.

Оплата з жовтня до травня 8 оплат по 380 зл.
Заняття в групі 2-4 особи.

Записатися: info@brainboostschool.com

 

ЕЙДЕТИКА по суботах 13:15-14:00 (5-6 років)

Що таке ейдетика?

Це прийоми розвитку пам’яті через образне і асоціативне мислення. Інформація запам’ятовується за допомогою зорових вражень, які допомагають утримувати і відтворювати в деталях образ сприйнятого раніше предмета або явища.

Для чого ейдетика?

Ейдетика добре збільшує творчий потенціал. Дитина по-новому починає ставитися до навколишнього середовища і до самого себе, виконуючи вправи в форматі простих і захоплюючих ігор.

Звісно, ефективно розвивається пам’ять.

А ще у дитини виробляється впевненість у власних здібностях і вчинках.

Методика враховує індивідуальні погляди і особливості кожної дитини. Радісна і невимушена атмосфера створюється завдяки ігровій формі навчання.

Заняття ейдетикою дозволяють ростити всебічно розвинену особистість, роблячи ваше чадо впевненою у собі людиною з творчим підходом до життя.

Є 2 місця в групі.

Оплата в місяць 190 зл. з жовтня до травня

(заняття з 14 жовтня до 8 червня).


З жовтня до травня 8 оплат по 190 зл.
Заняття в групі 2-4 особи.

Записатися: info@brainboostschool.com

 

ВЕСЕЛКОВІ НОТКИ
Запрошуємо дітей дошкільного віку на заняття «Веселкові нотки» по суботах о 10:30 і з 16:00 на індивідуальні заняття гри на фортепіано.
«Веселкові нотки» є поєднанням сенсорної інтеграції, гри на інструментах, роботи із диханням, ритмом і співу.
У наш час діти активні, допитливі, незалежні, охоче проявляють свою творчість в різних видах діяльності. Але всім без винятку подобається музикування.
Саме тому ми зацікавились та стали активно використовувати в роботі з дітьми музикування в оркестрі за допомогою кольорових нот (бум-бум-рурки).
Дошкільнят дуже приваблює гра на музичних інструментах і їх звучання. Вони із захопленням підіграють собі при виконанні пісень та в інших видах творчої діяльності, використовуючи своє вміння. Тому це не тільки об’єднує дітей, але і розширює їх музичні знання, сприяє їх всебічному розвитку.
Чекаємо ВАС в нашому затишному просторі в самому центрі Варшави на Bracka 22 по суботах!
Записатися: info@brainboostschool.com

 

Я ХОЧУ ГОВОРИТИ!
Запрошуємо дітей по суботах у центрі Варшави на заняття з розвитку емоційної стійкості «Я хочу говорити!» українською мовою. Провадить психолог Лариса Барановська. Досвід дитячих груп розвитку м’яких навичок soft skills більше 6 років.
Емоційний інтелект (EQ від англ. Emotion Quotient) — це розуміння своїх і чужих емоцій, вміння конструктивно їх висловлювати, розуміти почуття і переживання оточуючих.
Діти з розвиненим EQ легко вибудовують соціальні відносини і налагоджують основні аспекти свого життя: вони більш успішні в навчальній діяльності, простіше адаптуються в соціумі, більш затребувані, задоволені своїм життям, гармонійні і щасливі.
Під час курсу «Я ХОЧУ ГОВОРИТИ!» діти будуть:
🍀вчитися розуміти та регулювати свої емоції;
🍀розвивати свій емпатичні здібності;
🍀знайомитися з різними способами реагування на критику;
🍀дізнаються, як «розрулювати» конфлікти і приборкати стрес.
В основі методології тренінгу лежить цілісний підхід до розвитку людини, що досягається через інтеграцію різних технік арт-терапії, методики ненасильницького спілкування, освітньої кінезіології.
Записатися: info@brainboostschool.com